Novinky

 

PROJEKTIL Best Of

Skupina Projektil vznikla v roce 1979. Jejími zakládajícími členy byli: Ivan Sekyra – kytara, Pavel Roth – zpěv, 12strunná kytara, klávesy, příčná fl étna a foukací harmonika, Zdeněk Fák – baskytara, Karel Jenčík – bicí.
V tomto složení po řadě vystoupení a koncertů natočila skupina Projektil několik úspěšných singlů, včetně dodnes hrané a oblíbené Zahrady ticha. V roce 1982 však přišlo několik zákazů z vydavatelství, z rádií i z televize, takže po zákazu vystupování se skupina rozpadla.
Pavel Roth odešel na profesionální dráhu a založil vlastní skupinu Rotor. Ivan Sekyra po čase sestavil skupinu Projektil v novém složení a dařilo se mu nějakou dobu vystupovat pod jednou mimopražskou agenturou. Skupina Projektil natočila i několik nových písniček, z nichž se do povědomí posluchačů nejvíce zapsala Třešňová nálada (Milan Schelinger) a Zrcadla (Pavel Roth s Jiří Hopp). V roce 2005 Ivan Sekyra naposledy vystoupil s Pavlem Rothem na křtu jeho alba Spal mě svou láskou a v této době také vznikla poslední písnička tohoto alba – Toulám se tmou.
30. 6. 2012 se historie skupiny Projektil uzavřela, protože Ivan Sekyra odešel do hudebního nebe. Toto album přináší průřez tvorbou skupiny Projektil.

Hořký otčenáš

Pavel Roth vydal své zatím předposlední album (jmenuje se Hořký otčenáš), opět je to CD duetů s Ivou Hajnovou a jako bonus jsou připraveny novinky: Smíření - Anima, Potmě si tě najdu - Nostalgia, s hostem, italským zpěvákem Andreou Andreiem, který si svůj part sám otextoval, Malinconia - Krásnější než růže, také v česko-italské verzi s A.Andreiem a podobně upravený italský megahit skupiny Pooh "Dimmi di si" - Stačí jen říct. Na tento megahit dostal Pavel Roth autorizaci k její česko-italské úpravě a potom se klip k této písni objevil na YouTube. Tímto bonusem Pavel Roth vyrobil maxisingl pro italská radia, kde je o tento česko-italský projekt nečekaný zájem a dříve než bylo album vydáno, objevily se některé písně v playlistech několika italských radií.

Křest alba "Lůžko z trávy"

Oficiální křest se konal v pondělí 1. října v pražském klubu Matrix. Album Lůžko z trávy křtili: slovenský zpěvák, textař a skladatel Peter Nagy (který nafotil celý obal desky), ředitel Divadla na Vinohradech Jindřich Gregorini a významná osobnost české hudby, prezident Akademie populární hudby – textař Petr Šiška. Svou trochou šampaňského pokřtil CD také herec Michal Dlouhý.
CD "Hořký otčenáš" je možné objednat na stránkách vydavatelství Hurikán na adrese: http://www.daliborjanda.cz/eshop/index.php?p=productsList
Oficiální křest tohoto alba se uskutečnil 11.9. ve sportovním areálu eRZet, Turínská 1 Praha 15 a severočeský křest byl 21.9. v Litoměřicích v areálu výstaviště.
CD Čáry lásky je doprodáno a bohužel se nebude dolisovávat. Omlouvám se tímto za neplatný odkaz v rubrice Obchod. Slibuji, že nechám vyrobit něco jako Best of 80´Pavel Roth u seriózní firmy, která bude pružně reagovat na poptávku a přidám na CD další písničky, například s Projektilem, nebo s Vitacitem.
V těchto dnech se chystá vydání alba PROJEKTIL BEST OF, kde bude 15 písniček této kapely. Až bude na světě a ke koupi, budete informováni na těchto stránkách.
Další připravované řadové album Pavla Rotha má pracovní název Deštivý den.

Zatím poslední vydané album má název Pavel Roth - Best Of. Je na něm 23 písniček. Objednat je možné na následujícím odkaze:

http://www.bmscompany.net/katalog/pop/roth-pavel-best-of-(id-MM1102-2).html

http://www.topvip.cz/celebrity/roth-se-zapomnel-na-krtu-s-bartosovou

http://www.superspy.cz/celebrity/archivni-tajemstvi/2274-nejvetsi-kanec-osmdesatek-zpevak-pavel-roth

Nejnovější klipy jsou na adrese http://www.youtube.com/user/Meternych

SJEDNÁNÍ VYSTOUPENÍ:

Pro sjednání vystoupení (sám Pavel Roth, nebo klasický koncert se skupinou TOP), je třeba kontaktovat agenturu:

Ivan Rössler umělecká agentura
http://agentura.irossler.cz
rossler@irossler.cz
+420 602448295

nebo na stránkách info@pavelroth.cz

Od února 2012 nabízím svoje nahrávací studio, pro nahrávání a výrobu vašich písniček. Ideální pro muzikanty z Prahy a okolí. V případě zájmu, pište na mail: pavel.roth@email.cz

 
Domů   |   Novinky   |   Biografie   |   Discografie   |   Tisk   |   Fotogalerie   |   Texty   |   Obchod   |   Partneři   |   Kontakty