Tisk

 

Zpívající taxikář Pavel Roth

V polovině 80. let si jeho písně broukali snad všichni. A holky přespávaly před jeho bytem. Pak Pavel Roth zmizel na mnoho let do neznáma, a přestože dnes už zase zpívá, stále si nechává v záloze své povolání taxikáře.
celý článek: Rytmus života

Zpěvák a hudebník Pavel Roth si upravil panelákový byt k úplné spokojenosti

S dýmkou v ruce a dvěma hafany u nohou nás přivítal ve svém oblíbeném bytě v paneláku na pražském Jižním Městě zpěvák, skladatel i hráč na mnoho nástrojů Pavel Roth. Písničky Krásnější než růže či Zahrada ticha v uších zní mnohým. Možná i sousedům.
celý článek: Novinky.cz

Po dlouhé době album duetů

Album Lůžko z trávy vyšlo 14.9.2007 a bylo tentýž den předpremiérově pokřtěno na letošní Zahradě Čech v Litoměřicích u příležitosti Dne B.M.S.. Kmotrem byl Ivan Mládek. Oba interpreti také zazpívali návštěvníkům pár skladeb z nové desky Lůžko z trávy, na které se Pavel Roth vrací ke svým rockovým začátkům.
celý článek: Chytrá žena

Pavel Roth s muzikou nepraštil

K hudbě se nakonec Pavel Roth vrátil. Vydal duety s Ivou Hajnovou. Titulní píseň Lůžko z trávy vyhrála Zlatou českou dvanáctku - soutěž posluchačů Českého rozhlasu Radiožurnál za rok 2007. S italským zpěvákem Andreou Andrejem připravuje pro česká a italská rádia maxisingl.
celý článek: Květy

Pavel Roth a Iva Hajnová se válí na trávě

Pavel Roth se rozhodl, že na sebe nenechá dát zapomenout, opřel se o nakladatelství B.M.S. Bohemian Music Service a vymyslel projekt, jehož obdoba zde opět nějakou dobu nebyla. Společně se zpěvačkou Ivou Hajnovou oplývající velice výrazným hlasem a dlouholetými zkušenostmi, kterou někteří známe podepsanou pod hitem Lhář, se pustili do práce na netradičním albu.
celý článek: ABradio

Pavel Roth má webové stránky

Pavel Roth, interpret známého hitu Zahrada ticha, který dodnes brázdí playlisty českých rádií, spustil začátkem listopadu své nové webové stránky. Můžete si najít texty svých oblíbených písní, najdete tu také přehled všech doposud vydaných alb, i posledního alba duetů Lůžko z trávy, které natočil společně s interpretkou hitu Lhář Ivou Hajnovou.
celý článek: RockMag.cz

Pavel Roth + Iva Hajnová - Lůžko z trávy

Lůžko z trávy se určitě dá nazvat deskou duetů, neboť na desce s Pavlem zpívá i Iva Hajnová (Schovanky, Sally Rose Band). Na cédéčku je 14 písniček - až na jednu jsou všechny s hudbou P.Rotha. Je to prostě poctivá deska našlapaná českejma písničkama.
celý článek: RockMag.cz

Pavel Roth & Iva Hajnová: Každodenní hádky!

Zpěváci Pavel Roth (52) a Iva Hajnová (46) se potkali poprvé koncem osmdesátých let na Intertalentu. Vyústilo to i ve společné ježdění se skupinou Rotor. Na pódiu usměvaví profíci. Po koncertě čím dál tím častěji dohady. O repertoáru, o interpretaci, o způsobu života a dokonce i o oblečení.
celý článek: AHA

Roth si ustlal na lůžku z trávy

Nové album duetů Lůžko z trávy představili v pražském rockovém klubu Matrix zpěváci Pavel Roth a Iva Hajnová! Album hostům křtu představili a pokřtili herec Michal Dlouhý a zpěvák a fotograf Peter Nagy.
celý článek: AHA

Snít svůj sen s Pavlem Rothem

Často si klademe otázku, jak uniknout ze stereotypního kolotoče všedních dnů, čím obohatit svět dnešní emancipované ženy toužící po romantice? Pro mnohé z nás je tímto osvěžením poslech oblíbené hudby. Mně šeď každodenních povinností prozařují písničky Pavla Rotha.
celý článek: Boskovicko.cz

http://www.topvip.cz/celebrity/roth-se-zapomnel-na-krtu-s-bartosovou

http://www.superspy.cz/celebrity/archivni-tajemstvi/2274-nejvetsi-kanec-osmdesatek-zpevak-pavel-roth

 
Domů   |   Novinky   |   Biografie   |   Discografie   |   Tisk   |   Fotogalerie   |   Texty   |   Obchod   |   Partneři   |   Kontakty